2.7/5 - (4 امتیاز)
  • Admin
  • 27 خرداد 01
  • تبلیغات
  • 307 بازدید
  • هیچ نظر

شاد باش!!!!

همه مردم تو زندگی مشکلات بسیار دارن و همیشه درگیر مشکلات هستن ولی در حین حال باید برای خود خوشی ها و شادی های ایجاد کنیم تا بتونیم زندگی رو زیباتر ببینیم

شوخی کنید و بخندید

در شرایط زمانی دشوار، لبخند و یا خندیدن را از خود دریغ نکنید. سعی کنید در هر زمان و در هر رخدادی، به دنبال جنبه‌ی شوخی ماجرا باشید.

با خنده و روحیه‌ی شاد، کمتر دچار اضطراب می‌شوید؛ همان‌طور که می‌گویند: «بخند تا دنیا به روت بخنده.»

گوش دادن به موسیقی شاد !!

همیشه سعی کنید اهنگ های شاد گوش دهید و از موزیک های غمگین و دلسردی دوری کنید موسیقی میتونه رو روح و روان انسان تاثیر بزاره پس سعی کنید همیشه موسیقی شاد گوش دهید

گفتگوی درونی مثبت را تمرین کنید

با یک قانون ساده شروع کنید: اگر که مایل نیستید مسئله ای را به کس دیگری بگویید پس به خود هم نگویید. ملایم و دلگرم کننده با خود صحبت کنید. اگر یک فکر منفی وارد ذهنتان شد، به طور منطقی آن را بررسی کنید و سعی کنید نکته مثبت مربوط به خود را پیدا کنید.

هر روز برای داشتن افکار مثبت تمرین کنید

اگر با دیدی منفی به همه یا اکثر مسائل نگاه می‌کنید، انتظار نداشته باشید که طی یک شب به تفکر مثبت دست پیدا کنید. با تمرین مداوم، در نهایت هنگام گفتگوی درونی‌تان خودتان را بیشتر قبول خواهید داشت و کمتر از خود انتقاد می‌کنید؛ حتی ممکن است از دنیای پیرامون خود هم کمتر انتقاد کنید.

وقتی که در اکثر مواقع با خوش‌بینی به قضایا نگاه کنید، می‌توانید به شکل پربازده‌تری با استرس خود در طول روز مقابله کنید. این توانایی تاثیرات مثبتی بر سلامتی‌تان دارد.

شکرگزار باشید

هروقت اسیر افکار مغشوش و ناراحت‌کننده شدید، به نعمت‌ها و داشته‌های‌تان فکر کنید. کافی است سعی کنید چند مورد از این داشته‌ها و نعمات را برای خود نام ببرید. احساس‌تان با این کار تغییر خواهد کرد. در شکرگزاری نیرویی وجود دارد که تمرکز شما را از افکار منفی به‌سمت خوش‌بینی و شادی می‌برد. وقتی درباره‌ی دارایی‌ها و خوبی های زندگی‌تان عمیق می‌شوید، پی می‌برید که تمام ترس‌ها و نگرانی‌ها بیهوده بوده‌اند.
0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی✔️ We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها